Samsung Kies

Samsung Kies dla Mac

Synchronizuj urządzenia z systemem Android z komputerem Mac


Samsung Kies for Mac to oficjalne narzędzie Samsunga dla urządzeń z systemem Android, które pozwala zarządzać muzyką i wideo. Jeśli masz zarówno komputer Mac, jak i urządzenie Samsung z Androidem, jest to bardzo ważna aplikacja.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zarządza urządzeniem z systemem Android z komputera Mac
  • Synchronizuje twoje dane
  • Dane z kopii zapasowej
  • Aktualizuje oprogramowanie układowe

Wady

  • Nie tworzy kopii zapasowych danych zabezpieczonych DRM
  • Może być wadliwy w niektórych telefonach Samsung z systemem Android

Niezły
5


Samsung Kies for Mac to oficjalne narzędzie Samsunga dla urządzeń z systemem Android, które pozwala zarządzać muzyką i wideo. Jeśli masz zarówno komputer Mac, jak i urządzenie Samsung z Androidem, jest to bardzo ważna aplikacja.

Synchronizuje się z Outlookiem i aktualizuje Firmware

Oprócz synchronizacji, Samsung Kies dla komputerów Mac umożliwia także odbieranie i instalowanie aktualizacji oprogramowania układowego telefonu Samsung i jest regularnie aktualizowany, aby był zgodny z najnowszymi wersjami telefonów Samsung. Co najważniejsze, Samsung Kies dla Mac działa na potrzeby przesyłania kontaktów i wydarzeń kalendarza między urządzeniem mobilnym i komputerem Mac oraz zarządzania nimi.

Jeśli jesteś Microsoft Office użytkownik, Samsung Kies umożliwia również synchronizację zawartości Microsoft Outlook na komputerze z urządzeniem mobilnym Samsung. Jest również bardzo przydatny jako rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych, ponieważ może tworzyć kopie zapasowe danych zlokalizowanych na urządzeniu mobilnym, w tym zakładki, ustawienia (takie jak ustawienia ogólne, listy Wi-Fi) alarmy, kontakty, muzyka, wideo lub zdjęcia. Zwróć uwagę, że nie tworzy kopii zapasowych multimediów zabezpieczonych przez DRM.

Oczekuj błędów podczas synchronizacji

Niestety, wielu użytkowników zgłasza mieszane wrażenia podczas próby połączenia urządzeń z systemem Android z komputerem Mac za pomocą Smasung Kies. Niektórzy stwierdzają, że nie może nawiązać połączenia, na przykład, gdy inni stwierdzą, że foldery i zdjęcia nie są odpowiednio zsynchronizowane lub ich brakuje. Jednak wersja 2.0 naprawiła niektóre z tych błędów plus wprowadziła wsparcie dla Mountain Lion.

Przydatne dla właścicieli Androida, ale błędne

Samsung Kies jest przydatnym narzędziem dla każdego użytkownika Maca z urządzeniami Samsung z Androidem, chociaż mogą wystąpić błędy lub problemy z połączeniem z niektórymi urządzeniami.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

Samsung Kies

Download

Samsung Kies for Mac kies-3

Opinie użytkowników o Samsung Kies

Sponsorowany×